روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران  

رییس همایش ملی گیاهان دارویی بیان داشت : مشارکت جدی و استقبال گرم پژوهشگران در ارائه مقالات همه دست اندرکاران همایش را مشعوف کرد که این عنایت به بحث داروهای گیاهی در ایران وجود دارد.


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ دوشنبه ۴ آذر۱۳۹۲ ] [ 10:17 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]

دکتر محمود خدادوست معاون وزیر بهداشت در امور طب سنتی در همایش ملی گیاهان دارویی ایران به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی با تاکید بر اینکه استفاده از ظرفیت‌های طب سنتی و گیاهان دارویی در کنار طب نوین موثر است، اظهار داشت: سازمان بهداشت جهانی از 30 سال قبل استفاده از طب سنتی را مورد توجه قرار داده است اما وضعیتی که امروز در کشورهای پیشرو در این زمینه مانند کشور چین وجود دارد نشان می‌دهد این کشورها از سال‌های پیش قوانینی در این زمینه تصویب رده و به این طب رایج پرداخته‌اند.


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ دوشنبه ۴ آذر۱۳۹۲ ] [ 10:13 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]

دکتر علیرضا مصداقی‌نیا بیان کرد: آموزش طب سنتی در دانشگاه آزاد مورد توجه قرار گرفته است و در این زمینه باید پژوهش‌محوری نیز افزایش یابد.


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ دوشنبه ۴ آذر۱۳۹۲ ] [ 10:5 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]

وی با اشاره به اینکه گیاهان دارویی باید از پژوهشگاه‌ها خارج شده و برای استفاده مردم در دسترس قرار گیرد، بیان داشت: بحث ارگانیک بودن و رویکرد به محصول سالم از نیازها امروز جامعه است.


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ دوشنبه ۴ آذر۱۳۹۲ ] [ 10:0 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
 

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی گفت: هزار و 93مقاله در سومین همایش ملی گیاهان دارویی ایران پذیرش شده است.


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۲۹ آبان۱۳۹۲ ] [ 20:20 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]

دکتر فاضل لاریجانی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم وتحقیقات آیت الله آملی در جلسه هیات رییسه این واحد دانشگاهی گفت : تا کنون 1360مقاله به دبیرخانه همایش گیاهان دارویی واصل گردیده است .


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۱۵ آبان۱۳۹۲ ] [ 15:42 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]

تیم 13 نفره  والیبال کارکنان واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی در مسابقات قهرمانی منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی کشور مقام دوم را کسب کرد .


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۱۵ آبان۱۳۹۲ ] [ 15:38 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی در جمع خبرنگاران گفت: به دنبال ارتقای سطح پژوهش و فناوری در زمینه داروسازی و گیاهان دارویی و استاندارد سازی در جهت تولید، برداشت و فرآوری محصولات گیاهان دارویی در این واحد دانشگاهی هستیم.


ادامه مطلب
[ جمعه ۱۲ مهر۱۳۹۲ ] [ 11:47 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]

 


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ سه شنبه ۲ مهر۱۳۹۲ ] [ 13:51 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]

در این رقابت که با حضور والدین فرزندان و جمعی از مسوولان دانشگاه برگزار شد 40 نفر از فرزندان، کارکنان و اساتید واحد آیت الله آملی در چهار گروه سنی به رقابت پرداختند.


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ دوشنبه ۱ مهر۱۳۹۲ ] [ 15:30 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]

جشن میلاد امام رضا (ع) با حضور دکترفاضل لاریجانی رییس دانشگاه در جمع کارکنان واساتید این واحد دانشگاهی برگزار شد .


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ دوشنبه ۱ مهر۱۳۹۲ ] [ 14:39 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]

«ن و القلم و مایسطرون»

 

قسم به قلم و آنچه می نویسد و سپاس صاحب آن را که به بشر قدرت تفکر و اندیشه عنایت فرمود و زمینه پیشرفت و تعالی او را فراهم نمود.


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ یکشنبه ۳۱ شهریور۱۳۹۲ ] [ 13:41 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]

مجتبی ابراهیمی معاون دانشجویی واحد آیت الله آملی در گفتگو با خبرنگار ما دست آوردهای ورزشی این واحد در چند ماه اخیر را مثبت ارزیابی کرد .


ادامه مطلب
[ شنبه ۳۰ شهریور۱۳۹۲ ] [ 10:22 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
[ شنبه ۲۳ شهریور۱۳۹۲ ] [ 12:2 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]

در آخرین ارزشیابی وب سایت دانشگاهها و موسسات پژوهشی کشور که توسط مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری منتشر شد، وب سایت واحد علوم و تحقیقات آیت ا...آملی رتبه اول را میان وب سایت های دانشگاه های آزاد منطقه 3 بدست آورد


ادامه مطلب
[ سه شنبه ۱۹ شهریور۱۳۹۲ ] [ 14:26 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]

دکتر سید محمد وحدت معاون پژوهش وفناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی گفت: همزمان با هفته دولت شبکه وایرلس واحد آیت الله آملی مورد بهره برداری قرار گرفت.
[ یکشنبه ۱۰ شهریور۱۳۹۲ ] [ 10:57 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]

معاون آموزشی واحد علوم و تحقیقات آیت ا... آملی گفت: ‌با مصوبه شورای گسترش آموزش عالی رشته جدید «فیزیک حالت جامد» در مقطع کار‌شناسی ارشد واحد دایر می‌شود.


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ سه شنبه ۵ شهریور۱۳۹۲ ] [ 17:40 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]

اولین جلسه کار گروه آموزشی تدوین طرح جامع دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی با حضوردکتر فاضل لاریجانی معاونان آموزشی وپژوهشی وجمعی از اعضای هیات علمی برگزار شد .

دکتر فاضل لاریجانی در ابتدای این جلسه حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت .
وی با اشاره به اینکه برای تدوین طرح جامع دانشگاه چهار کار گروه آغاز به فعالیت کرده است بیان داشت : کارگروه آموزشی ، کارگروه پژوهشی و کارگروه های اداری و کالبدی در همین راستا شروع به کارکرده است.


برچسب‌ها: آمل لاریجانی
ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۱۹ تیر۱۳۹۲ ] [ 22:42 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۱۹ تیر۱۳۹۲ ] [ 22:39 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]حجت الاسلام غفاری قائم مقام دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی مازندران با اشاره به اهمیت جلسات فرهنگی در واحد ها خواستار دعوت از اساتید صاحب نظر به صورت مدعو در جلسات شورای فرهنگی واحد شد .

وی با اعلام آمادگی دفتر نهاد در برگزاری برنامه های فرهنگی مشترک با دفاتر فرهنگی اسلامی در سطح دانشگاه ها بیان داشت : لازم نیست حتما برنامه های فرهنگی به صورت حضوری انجام شود خصوصا در فصل تابستان میتوان برنامه ها را به شکل غیر حضوری از طریق پیامک ،اینترنت وسایر ابزار ها برگزار کرد .

غفاری با تاکید بر اینکه بنا نداریم بگوییم واحد ها حتما به دفتر نهاد گزارش کار دهند بیان داشت : ولی برروز رسانی واطلاع رسانی اخبار وریدادهای فرهنگی در واحد در تعامل بین نهاد ودفاتر فرهنگ اسلامی نقش ارزنده ای خواهد داشت .

وی از برگزاری جلسات هم اندیشی اساتید در کربلای معلی خبرداد وگفت :از 16 ماه مبارک رمضان به مدت دوهفته اساتید علاقمند به همراه خانواده هایشان در این اردوی زیارتی وجلسه هم اندیشی حضورخواهند یافت .

قائم مقام دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی مازندران گفت : کارگاه دوروزه فرهنگی برای 100نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه مازندران در کلاردشت مازندران برگزار می شود .
در ابتدای این جلسه حجت الاسلام علی اصغری رییس دفتر فرهنگ اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی به حضارخیر مقدم گفت .


برچسب‌ها: آمل
[ چهارشنبه ۱۹ تیر۱۳۹۲ ] [ 22:35 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]

حجت الاسلام نامور مسوول فرهنگی دبیرخانه منطقه 3 در جلسه شورای فرهنگی منطقه 3 طی  سخنانی در خصوص اهمیت تبیین سبک و سیره زندگی چهارده معصوم برای نسل جوان بیان داشت :دانشگاه آزاد اسلامی در نظر دارد در سطح هر مناطق اقدام به برگزاری همایش هایی در خصوص سیره وسبک زندگی ائمه (ع)، حضرت زهرا (س) ،حضرت ابالفضل (ع) و پیامبر بزرگوار اسلام (ص) نماید .

وی افزود: همایش بزرگ تبیین سبک زندگی امام حین عسکری (ع) به استان مازندران ومنطقه 3 محول شده است که این همایش تا پایان سال 1392 در سطح این منطقه برگزار خواهدشد .


برچسب‌ها: آمل
[ چهارشنبه ۱۹ تیر۱۳۹۲ ] [ 22:35 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]

حجت الاسلام عبدالملکی دبیر شورای فرهنگی منطقه 3 از قریب الوقوع بودن انتشار فصل نامه قرآنی ، فرهنگی منطقه 3 خبر داد وگفت :این فصل نامه بزودی با همکاری دفاتر فرهنگ اسلامی وکانون های قران وعترت منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی هر سه ماه یکبار منتشر ودر سطح واحد ها توزیع خواهدشد .

وی همچنین با اشاره به اینکه میزبان جشنواره منطقه ای نماز سال 1392 واحد بابل خواهد بود بیان داشت : زمان برگزاری این جشنواره متعاقبا اعلام خواهد شد .
رییس دفتر فرهنگ اسلامی واحد تنکابن تاکید کرد : اساتید ،کارکنان ودانشجویان واحد های منطقه 3 از هم اکنون آثار خود را برای حضوردر جشنواره نماز سال 1392 آماده کنند .


برچسب‌ها: آمل
[ چهارشنبه ۱۹ تیر۱۳۹۲ ] [ 22:33 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]

جلسه شورای فرهنگی منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی برگزار شد .دکتر محمد صالحی دبیر منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به حضور حماسی مردم ایران در پای صندوق های رای تصریح کرد: در سطح دنیا حضور 60درصدی مردم در یک انتخابات را تایید نظام حاکم می دانند این در حالی ست که بیش از هفتاد درصد ملت ایران در خلق حماسه سیاسی که نشان از اعتقاد وباور آنهاست برگ زرینی را در حمایت ازنظام مقدس جمهوری اسلامی رقم زدند . 
دبیر منطقه 3 با اشاره به اینکه عملکرد دفاتر فرهنگ اسلامی در سطح منطقه مناسب است گفت : علی رغم اینکه فعالیتهای خوبی در سطح واحد های دانشگاهی صورت می گیرد ولی به خوبی منعکس نمی شود .

صالحی با بیان اینکه در حوزه فرهنگی انتظار نداریم گزارش غیر واقعی و انجام نشده به ما ارسال شود تصریح کرد : انتظار داریم گزارش دفاتر فرهنگ اسلامی واحد ها حداقل کمتر از عملکردشان نباشد .
این استاد دانشگاه با اشاره به ضرورت نهادینه شدن فرهنگ صحیح حجاب وعفاف در دانشگاه ها بیان داشت : معتقدیم در اشاعه این فرهنگ در سطح دانشگاه حوزه فرهنگ اسلامی سر آمد است .

صالحی با بیان اینکه برای اشاعه مناسب فرهنگ عفاف وحجاب همه حوزه های دانشگاه باید تلاش کنند گفت : دفاتر فرهنگ اسلامی به عنوان مشاورمیتوانند بر جنبه های ارشادی این مساله عمل نمایند .

وی همچنین از بهبود وضع ارائه گزارش ها فرهنگی با راه اندازی سامانه جامع فرهنگی خبر داد وگفت :کل برنامه های فرهنگی وعملکرد ان از طریق سامانه جامع معاونت فرهنگی انجام می شود .

وی پیشاپیش حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت و بیان داشت : امسال هم برای بهره گیری بیشتر اساتید،دانشجویان و کارکنان دانشگاه ازاد اسلامی ازاین ماه پربرکت بخشنامه تعطیلات ماه مبارک صادر شده است که فضا را برای استفاده معنوی مهیا می کند.


برچسب‌ها: آمل
[ چهارشنبه ۱۹ تیر۱۳۹۲ ] [ 22:31 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
 

اطلاعیه مهم در خصوص نیمسال تحصیلی تابستان92-91
دانشجویان گرامی جهت اطلاع از تقویم آموزشی و برنامه ثبت نام نیمسال تابستانی 92-91 به تقویم دانشگاهی واقع در صفحه اول وب سایت دانشگاه مراجعه نمایید. 
شنبه 1 تير 1392  12:9


برچسب‌ها: آمل
[ شنبه ۸ تیر۱۳۹۲ ] [ 12:12 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]

 

رییس واحد علوم وتحقیقات آیت الله آملی در  کارگاه آموزشی آینده پژوهشی بیان کرد : توجه به آینده پژوهشی  موجب عقلانی تر شدن سیاست گذاری ها خواهد شد.


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۵ تیر۱۳۹۲ ] [ 14:50 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]

 

اولین نشست شورای راهبردی مرکز رشد گیاهان دارویی رینه (وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت ا... آملی ) روز جمعه 31/03/1392 با حضور دکتر فاضل لاریجانی، معاونین واحد آیت ا... آملی و اعضای شورای شهر رینه برگزار شد.


برچسب‌ها: آم
ادامه مطلب
[ یکشنبه ۲ تیر۱۳۹۲ ] [ 14:45 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]

آزمون سراسری ورودی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی ارشد، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی به عنوان یکی از سه واحد برگزیده استان مازندران در روزهای 9، 10 و 11 خردادماه با رقابت نزدیک به 9000 داوطلب برگزار گردید. نماینده تام الاختیار آزمون کارشناسی ارشد در واحد آیت ا... آملی بیان داشت: در این دوره از مجموع 600 هزار داوطلب شرکت کننده در سراسر کشور تعداد 70 هزار داوطلب بر اساس نمره کل آزمون داوطلب پذیرفته می‌شوند و ثبت یک رشته/محل در انتخاب اول مزیتی جهت پذیرش ایجاد نخواهد کرد. وی اضافه کرد: امسال برای اولین بار داوطلبان می توانستند حوزه امتحانی خود را با توجه به نزدیکی به محل سکونت انتخاب کنند و فرد نیازی به حضور در رشته / محل اول خود نداشت. بر این مبنا آزمون سال جاری در تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی برگزار نشده و تنها واحدهای منتخب مجری برگزاری آزمون بوده اند که واحد آیت ا... آملی به دلیل برخورداری از امکانات مناسب و تجارب خوب در این زمینه، برای برگزاری آزمون انتخاب شد.شهیدی در ادامه ضمن قدردانی از کلیه عوامل اجرایی آزمون عنوان داشت: برگزاری این آزمون در این حجم زیاد به صورت کاملا منظم و در کمال آرامش و امنیت مرهون نظارت ها و راهنمایی های مدبرانه ریاست محترم واحد جناب آقای دکتر لاریجانی و همچنین همراهی تمامی بخش های دانشگاه و کارکنان توانمند و زحمتکش واحد بود؛ از اینرو حوزه معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی مراتب سپاس خود را از این عزیزان دارد و برای تمامی داوطلبان آرزوی موفقیت می کند.دوشنبه 13 خرداد 1392  11:0

آخرين تاريخ بازديد : شنبه 8 تير 1392  11:51:20
تعداد بازديد از اين خبر : 1183
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
نظر
  اخبار و رویدادها


 انتخاب وب سایت
function changeWebsite2() { var redirect; redirect = document.getElementById('newWebsite2').value; document.location.href = redirect; }
کلیه حقوق متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت ...ا آملی می باشد    
function changeWebsite2() { var redirect; redirect = document.getElementById('newWebsite2').value; document.location.href = redirect; }
. DESIGNED BY ACA CO

 


برچسب‌ها: آمل
[ جمعه ۳۱ خرداد۱۳۹۲ ] [ 11:3 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
حضور دانشجویان واحد آیت اله آملی در مراسم اعتکاف

 

حجت الاسلام علی اصغری رییس دفتر فرهنگ اسلامی  گفت : تعداد پنجاه نفر از دانشجویان این واحد دانشگاهی در مراسم اعتکاف امسال شرکت کردند .


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ دوشنبه ۲۰ خرداد۱۳۹۲ ] [ 11:8 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
آغاز امتحانات نیم سال تحصیلی دوم با حضور دکتر فاضل لاریجانی

همزمان با آغاز امتحانات نیمسال دوم  سال تحصیلی۹۲ - ۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی دکتر فاضل لاریجانی رییس واحد از نحوه برگزاری این امتحانات بازدید کرد.

  دکتر فاضل لاریجانی  رییس  دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم وتحقیقات آیت الله آملی  در بازدید از نحوه برگزاری امتحانات  دانشجویان این واحد دانشگاهی  گفت : برای اولین بار امتحانات پایان ترم به صورت یکپارچه در سالن تربیت بدنی بر گزار می شود .برچسب‌ها: آمل, دکتر فاضل لاریجانی
ادامه مطلب
[ دوشنبه ۶ خرداد۱۳۹۲ ] [ 9:4 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
تقدیر رییس سازمان سما از دانشکده سما واحد آیت الله آملی/کسب مقام اول منطقه 3 کشور

دانشکده سما واحد آیت اله آملی درسال تحصیلی 91-92 مقام نخست دانشکده های سمای منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی کشور را کسب کرد .

در پی این موفقیت دکتر شفایی رییس سازمان سمای کل کشور و معاون دکتر فرهاد دانشجو با ارسال لوح سپاسی این موفقیت را به مسئولان و کارکنان این دانشکده تبریک گفت .

حمید توکلایی رییس آموزشکده سما با اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت : این موفقیت چشم گیربا هدایتهای استاد ارجمند جناب آقای دکتر فاضل لاریجانی رییس دانشگاه و تلاش کارکنان دانشکده سما محقق شده است .

توکلایی با ابراز رضایت از مقام کسب شده در سطح منطقه گفت :  تقدیر صورت گرفته از سوی دکتر شفایی رییس سما را بسیار امید بخش است .

وی اذعان داشت: بزودی خبر های مسرت بخش دیگری از موفقیت دانشکده سما آیت اله آملی در سطح کشور منتشر خواهد شد


برچسب‌ها: آمل
[ دوشنبه ۶ خرداد۱۳۹۲ ] [ 9:1 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
دکتر فاضل لاریجانی عضو شورای راهبردی نهاد رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی منطقه 3 شد دکتر فاضل لار
 دکتر فاضل لاریجانی به عنوان عضو شورای راهبردی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی منطقه  3 منصوب شد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی  با حکم دکتر سید حسین ابراهیمیان مسوول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های آزاد اسلامی منطقه 3 به سمت عضو شورای راهبردی این نهاد منصوب شد.

در قسمتی از این حکم انتصاب آمده است: نظر به تجارب ارزشمند و موثر جنابعالی در انسجام و هماهنگی برنامه های کلان و راهبردی محیط های دانشگاهی به موجب این حکم به مدت دوسال به عنوان عضو شورای راهبردی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی منطقه  3 منصوب می شوید.


برچسب‌ها: آمل, دکتر فاضل لاریجانی
[ دوشنبه ۶ خرداد۱۳۹۲ ] [ 9:0 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
سمینار یک روزه با عنوان " مرکز رشد فرصت ها و چالش ها " در آمل برگزار شد
سمینار یک روزه با عنوان " مرکز رشد فرصت ها و چالش ها " با سخنرانی دکتر رضایی، رئیس انجمن گیاهان دارویی کشور، و دکتر معتمدزادگان، رئیس مرکز رشد طبرستان، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی برگزار شد.


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ دوشنبه ۶ خرداد۱۳۹۲ ] [ 8:58 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
قهرمانی تیم شطرنج واحد آیت الله آملی

تیم شطرنج آمل در رقابتهای دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی در سطح منطقه 3 (استان مازندران ) مقام نخست را کسب کرد

اسامی بازیکنان: سعید ولوکلایی- اردشر یازرلو- پدرام اسفندیاری- وحید ولوکلایی- (مقام اول تیمی)

اول انفرادی: سعید ولوکلایی

دوم انفرادی: پدرام اسفندیاری

مقام ششم انفرادی: وحید ولوکلایی


برچسب‌ها: آمل
[ دوشنبه ۳۰ اردیبهشت۱۳۹۲ ] [ 9:57 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
مسابقات هندبال دانشجویان خواهر منطقه 3 با نایب قهرمانی واحدآیت اله آملی پایان یافت


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ شنبه ۲۸ اردیبهشت۱۳۹۲ ] [ 9:58 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
قهرمانی تیم شطرنج واحد آیت الله آملی تیم شطرنج آمل در رقابتهای دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی در

تیم شطرنج آمل در رقابتهای دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی در سطح منطقه 3 (استان مازندران ) مقام نخست را کسب کرد

اسامی بازیکنان: سعید ولوکلایی- اردشر یازرلو- پدرام اسفندیاری- وحید ولوکلایی- (مقام اول تیمی)

اول انفرادی: سعید ولوکلایی

دوم انفرادی: پدرام اسفندیاری

مقام ششم انفرادی: وحید ولوکلایی      

برچسب‌ها: آمل
[ سه شنبه ۲۴ اردیبهشت۱۳۹۲ ] [ 10:0 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
نایب قهرمانی واحد آیت الله آملی در جشنواره فرهنگی ورزشی زنان

دومین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی زنان شاغل نهادها و دستگاه‌های اجرایی شهرستان آمل به مناسبت روز زن در سالن پیامبراعظم برگزار شد.

 


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ یکشنبه ۲۲ اردیبهشت۱۳۹۲ ] [ 10:13 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
برگزاری کارگاه مدیریت عملیاتی ویژه مدیران روابط عمومی منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی در آمل

روزبه نصیری رییس اداره روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی با اعلام این خبر بیان داشت : مدیران و مسئولان روابط عمومی منطقه 3 به منظورارتقا و افزایش  یافته های نوین در حوزه روابط عمومی ، آشنایی  اهداف نوین  روابط عمومی در دانشگاهها و شیوه ها تبلیغ و مدیریت با نقش و کارکردهای روابط عمومی دیجیتال و همچنینی نحوه تعامل با افکار عمومی در این کارگاه آموزشی شرکت کردند .


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ شنبه ۲۱ اردیبهشت۱۳۹۲ ] [ 15:45 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
برگزاری رزمایش امداد و نجات در واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی

به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر رزمایش  امداد جاده ای  وامداد و نجات زلزله وآتش سوزی  در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی برگزار شد.


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ شنبه ۲۱ اردیبهشت۱۳۹۲ ] [ 10:6 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
برگزاری رزمایش امداد و نجات در واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی به همراه عکس


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ شنبه ۲۱ اردیبهشت۱۳۹۲ ] [ 9:43 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
تقدیم لوح سپاس خبرنگاران به دکتر فاضل لاریجانی

دکتر فاضل لاریجانی:     

نقش رسانه‌ها در بسترسازی توسعه بی‌بدیل است


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ سه شنبه ۱۷ اردیبهشت۱۳۹۲ ] [ 13:13 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
دکتر منصوری لاریجانی : سند ولایت حضرت زهرا (س) علمای سوری را مبهوت کرد

دکتر اسماعیل منصوری لاریجانی در جمع اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی با اشاره به مقام عصمت الله کبری، حضرت فاطمه زهرا (س) بیان داشت : استاد شهید مرتضی مطهری از طریق یک روایت مستدل  از مراجعه فرشته وحی به  حضرت زهرا (س)اثبات می‌کند که ایشان مقام ولایت و عصمت الهی  دارد .


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ سه شنبه ۱۷ اردیبهشت۱۳۹۲ ] [ 13:12 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
صدور مجوز راه اندازی مرکزرشد مواد و صنایع غذایی،کشاورزی و گیاهان دارویی،شیمی و داروسازی در واحد آیت

دکتر فاضل لاریجانی ریس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی در جمع اساتید و کارکنان این واحد دانشگاهی با اعلام اینکه خبرداغی که می توان نوید داد کسب مجوز راه اندازی مرکز رشد است بیان داشت : پس از طی مراحلی الحمدالله مجوز راه اندازی مرکز رشد واحد های فناور  در سه زمینه مواد وصنایع غذایی ،کشاورزی  گیاهان دارویی و شیمی و داروسازی  برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی صادر شد .


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ یکشنبه ۱۵ اردیبهشت۱۳۹۲ ] [ 15:35 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
دکتر فاضل لاریجانی: اخلاص خدایی شهید مطهری به آثارش برکت داد

 دکتر فاضل لاریجانی :

اخلاص خدایی شهید مطهری به آثارش برکت داد  / صدور مجوز راه اندازی مرکز رشد در واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی / سرمایه هر دانشگاه اساتید مبرز آن هستند نه ساختمان ها


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ یکشنبه ۱۵ اردیبهشت۱۳۹۲ ] [ 14:59 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
پیام دکتر فاضل لاریجانی به مناسبت عروج جانباز سرفراز علی امانی
 

پیام دکتر فاضل لاریجانی به مناسبت عروج جانباز سرفراز علی امانی

جانبازان نمادهای زنده ای از فرهنگ غنی ایثار و شهادت اند که از خیل شهیدان عزیز جا مانده اند تا تداوم بخش روح سلحشوری و مقاومت در جامعه به ویژه در میان نسل جوان باشند.


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت۱۳۹۲ ] [ 10:20 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دانشمندان اسلام و ایران با همکاری واحد آیت الله آملی

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دانشمندان اسلام و ایران با همکاری واحد آیت الله آملی


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ سه شنبه ۳ اردیبهشت۱۳۹۲ ] [ 14:4 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
تبیین چشم انداز آینده پژوهشی با تشکیل کارگروه پژوهشی طرح جامع

 


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ سه شنبه ۳ اردیبهشت۱۳۹۲ ] [ 12:47 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
رییس واحد آیت ا... آملی تاکید کرد: آماده همکاری با مرکز فرهنگی دانشگاهی امام خمینی و انقلاب اسلامی ه

دکتر فاضل لاریجانی رییس واحد آیت الله آملی گفت : به منظور پیوند دانشگاهیان با انقلاب اسلامی و اندیشه های امام خمینی (ره) آماده همکاری با مرکز تازه تاسیس فرهنگی دانشگاهی امام خمینی و انقلاب اسلامی هستیم .


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ سه شنبه ۳ اردیبهشت۱۳۹۲ ] [ 12:34 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
بازتاب خبر واگذاری ۲۰ هکتار زمین برای راه اندازی پژوهشگاه گیاهان دارویی در رسانه ها

 


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ دوشنبه ۲ اردیبهشت۱۳۹۲ ] [ 13:56 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دانشمندان اسلام و ایران با همکاری واحد آیت الله آملی

سومین نمایشگاه سیار دستاوردهای دانشمندان اسلام وایران با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحققات آیت الله آملی در پژوهشکده شمال کشور انستیتو پاستور ایران برگزار خواهد شد.


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ دوشنبه ۲ اردیبهشت۱۳۹۲ ] [ 13:28 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
افتتاح جاده سلامت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی

با حضور دکتر فاضل لاریجانی صورت گرفت :

 افتتاح جاده سلامت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملیبرچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ یکشنبه ۱ اردیبهشت۱۳۹۲ ] [ 13:54 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
ویژه برنامه با کاروان فاطمیه در واحد آیت الله آملی

حجت الاسلام علی اصغری رییس دفتر فرهنگ اسلامی  دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی گفت : در ایام شهادت حضرت زهرا (س) ویژه برنامه با کاروان فاطمیه در این واحد دانشگاهی برگزار شد .


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ یکشنبه ۱ اردیبهشت۱۳۹۲ ] [ 13:51 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
واگذاری 20 هکتار زمین برای راه اندازی پژوهشگاه گیاهان دارویی

ازسوی شورای شهرو شهرداری  رینه لاریجان صورت گرفت :

واگذاری  20 هکتار زمین برای راه اندازی پژوهشگاه گیاهان دارویی واحد آیت الله آملی 


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ دوشنبه ۲۶ فروردین۱۳۹۲ ] [ 13:48 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
واگذاری 20 هکتار زمین برای راه اندازی پژوهشگاه گیاهان دارویی

ازسوی شورای شهرو شهرداری  رینه لاریجان صورت گرفت :

واگذاری  20 هکتار زمین برای راه اندازی پژوهشگاه گیاهان دارویی واحد آیت الله آملی 


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ دوشنبه ۲۶ فروردین۱۳۹۲ ] [ 8:59 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
اردوی راهیان نور با حضور پرشور دانشجویان واحد آیت الله آملی برگزار شد

به همت بسیج دانشجویی اردوی راهیان نور با حضور دانشجویان خواهر و برادردانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی در مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس برگزار شد .


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ یکشنبه ۲۰ اسفند۱۳۹۱ ] [ 12:32 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
رییس واحد آیت الله آملی در مراسم روز درختکاری مطرح کرد: درخت نماد بالندگی و شاخص سرسبزی است

در هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، طی مراسمی  دکتر فاضل لاریجانی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی و حجت الاسلام علی اصغری رییس دفتر فرهنگ اسلامی این واحد  دو اصله نهال غرس کردند


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ سه شنبه ۱۵ اسفند۱۳۹۱ ] [ 12:30 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
برگزاری نشست بصیرت افزایی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی

به همت بسیج دانشجویی نشست بصیرت افزایی با حضور حاج فریدون علی پور یکی از فرماندهان دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی برگزار شد.

برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ دوشنبه ۱۴ اسفند۱۳۹۱ ] [ 12:23 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
قهرمانی تیم والیبال سما آیت الله آملی در مسابقات منطقه

تیم والیبال آموزشکده سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی مقام نخست مسابقات والیبال دانشجویان منطقه 3 کشور را کسب کرد . 


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ دوشنبه ۱۴ اسفند۱۳۹۱ ] [ 12:23 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
برگزاری سمینار نانوتکنولوژی در واحد آیت ا... آملی

سمینار نانو تکنولوژی با حضور دکتر امیدخواه رئیس انجمن مهندسی شیمی ایران، دکتر جهانشاهی رییس پژوهشکده مهندسی نانو دانشگاه صنعتی نوشیروانی و دکتر رضایی، رییس انجمن گیاهان دارویی کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی برگزار شد.


برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ شنبه ۱۲ اسفند۱۳۹۱ ] [ 11:53 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
شصت و سومین جلسه شورای معاونین پژوهش و فناوری منطقه 3
شصت و سومین جلسه شورای معاونین پژوهش و فناوری منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر شاهورانی رییس و دکتر صالحی دبیر منطقه  به میزبانی واحد علوم و تحقیقاتآیت ا... آملی برگزار شد .برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ دوشنبه ۷ اسفند۱۳۹۱ ] [ 11:44 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
رییس منطقه 3 :بهترین وسیله برای هدایت به سوی خداوند متعال نمازاست.

رییس منطقه 3 در آیین اختتامییه جشنواره نمازدر آمل مطرح کرد :
بهترین وسیله برای هدایت به سوی خداوند متعال نمازاست.

دکتر احمد شاهورانی رییس منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی در آیین اختتامیه جشنواره منطقه ای نماز گفت : بهترین وسیله برای هدایت به سوی خداوند متعال نمازاست.

وی افزود. نماز وسیله ای برای توبه و عنابه به سوی خداست ، اگر انسانی نماز گزار واقعی باشد نشستنش برای خدا ست گفتارش و ذکرش برای خداست ودر واقع انشان کامل همه کارهایش عبادت برای خداست .برچسب‌ها: آمل
ادامه مطلب
[ دوشنبه ۷ اسفند۱۳۹۱ ] [ 11:43 ] [ مدیر روابط عمومی واحدآمل ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ
موضوعات وب
برچسب‌ها وب
ساری (180)
آمل (167)
آرشيو مطالب
امکانات وب
[قالب وبلاگ : تمزها] [Weblog Themes By : themzha.com]